Zapraszamy na promowane przez LOGOTORPEDĘ profesjonalne szkolenia które odbywają się online na specjalnej platformie szkoleniowej oraz stacjonarnie w Tarnowskich Górach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów.

- To wydarzenie minęło.
WĘDZIDEŁKO: ocena, przygotowanie do podcięcia i opieka po zabiegu – prowadzi Małgorzata Gawryl
16 kwietnia 2023 @ 14:30 - 17:00
ZŁ 280Dla kogo: dla logopedów, neurologopedów, studentów logopedii
Szkolenie buduje kompetencje uczestników w zakresie budowy wędzidła języka, przygotowania do zabiegu oraz opieki po podcięciu.
Program szkolenia:
Prowadząca: mgr Małgorzata Gawryl –oligofrenopedagog, neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej, certyfikowany terapeuta metod Castillo Morales, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta karmienia, terapeuta ręki, neuroterapeuta. Wieloletni praktyk zdobywający doświadczenie w licznych placówkach zajmujących się terapią dzieci z zespołami genetycznymi i wadami wrodzonymi, młodzieży i dorosłych po udarach, urazach czaszkowo – mózgowych i w innych, ciężkich stanach neurologicznych. Swoje zainteresowania nabywaniem, rozwijaniem i odzyskiwaniem funkcji w obszarze ustno – twarzowym rozwijała na licznych szkoleniach i podczas ścisłej współpracy z fizjoterapeutami. W praktyce logopedycznej bazuje na wielu metodach i technikach stymulowania strefy oro – facjalnej. Zdobywając kwalifikacje oraz umiejętności i gromadząc niezbędną wiedzę wykorzystuje je w pracy terapeutycznej, jako koordynator i członek zespołu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, neurologopeda współpracujący z Krakowskim Laboratorium Ruchu oraz właściciel Centrum Terapii Neurologopedycznej “LOGORO”. Swoją wiedzą i doświadczeniami dzieli się podczas spotkań, warsztatów i konsultacji dla rodziców, nauczycieli i specjalistów.
Adres szkolenia: Tarnowskie Góry
Start: 14.30
Czas trwania: 2,5-3 godziny
Zostaw Odpowiedź