Zapraszamy na promowane przez LOGOTORPEDĘ profesjonalne szkolenia które odbywają się online na specjalnej platformie szkoleniowej oraz stacjonarnie w Tarnowskich Górach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WĘDZIDEŁKO: ocena, przygotowanie do podcięcia i opieka po zabiegu – prowadzi Małgorzata Gawryl

12 września @ 14:30 - 16:30

ZŁ 220

Dla kogo: dla logopedów, neurologopedów, studentów logopedii

Szkolenie buduje kompetencje uczestników w zakresie budowy wędzidła języka, przygotowania do zabiegu oraz opieki po podcięciu.

Program szkolenia:

1. Ocena wędzidełka – budowa, kompensacje funkcjonalne i zaburzona funkcja.
2. Przygotowanie do zabiegu podcięcia – na co należy uważać, na co zwrócić uwagę i nie nie przesadzać ze stymulacją.
3. Opieka i terapia pozabiegowa: co wprowadzać, jak dbać i jak wykańczać.

Prowadząca: mgr Małgorzata Gawryl –oligofrenopedagog, neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej, certyfikowany terapeuta metod Castillo Morales, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta karmienia, terapeuta ręki, neuroterapeuta. Wieloletni praktyk zdobywający doświadczenie w licznych placówkach zajmujących się terapią dzieci z zespołami genetycznymi i wadami wrodzonymi, młodzieży i dorosłych po udarach, urazach czaszkowo – mózgowych i w innych, ciężkich stanach neurologicznych. Swoje zainteresowania nabywaniem, rozwijaniem i odzyskiwaniem funkcji w obszarze ustno – twarzowym rozwijała na licznych szkoleniach i podczas ścisłej współpracy z fizjoterapeutami. W praktyce logopedycznej bazuje na wielu metodach i technikach stymulowania strefy oro – facjalnej. Zdobywając kwalifikacje oraz umiejętności i gromadząc niezbędną wiedzę wykorzystuje je w pracy terapeutycznej, jako koordynator i członek zespołu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, neurologopeda współpracujący z Krakowskim Laboratorium Ruchu  oraz właściciel Centrum Terapii Neurologopedycznej “LOGORO”.  Swoją wiedzą i doświadczeniami dzieli się podczas spotkań, warsztatów i konsultacji dla rodziców, nauczycieli i  specjalistów.

Adres szkolenia: Tarnowskie Góry

Niedziela, 12 września, 14.30

Czas trwania:  2 h zegarowe

 

ZAPISZ SIĘ

Szczegóły

Data:
12 września
Czas:
14:30 - 16:30
Koszt:
ZŁ 220
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Logotorpeda
Email:
logotorpeda@logotorpeda.com
Strona internetowa:
www.logotorpeda.com

Miejsce

Logopedyczna Tarnowskie Góry
Piastowska 11
Tarnowskie Góry, Śląskie 42-600
+ Google Map