Szukasz pomysłu na prezent świąteczny, który będzie wspierał rozwój Twojego malucha? Twoje dziecko ma problem z wymową i szukasz czegoś, co pomoże mu w codziennych ćwiczeniach logopedycznych?  Poszukujesz podarunku dla rodzica, który pracuje ze swoim dzieckiem? A może chcesz obdarować znajomego logopedę? Oto kilka sprawdzonych pomysłów, sprawdź nasze kategorie!

 

 

 

 


0-3

Prezent dla maluszka do 3 roku życia

Dla maluszka do trzeciego roku życia sprawdzą się prezenty, które będą wspierały jego prawidłowy rozwój. Warto sięgnąć po zabawki manipulacyjne, które nie będą wykorzystywały nowoczesnych technologii. Ciekawym pomysłem będą ilustrowane książeczki, rozwijające zasób słownictwa malucha. Dobrym prezentem jest także Reflo Smart Cup – kubek polecany przez logopedów i pediatrów: będzie świetnym narzędziem do nauki samodzielnego picia, jak i pomocnikiem wycofywania z użycia butelki czy kubka – niekapka na rzecz prawdziwych kubków i szklanek!

Sprawdź nasze recenzje tutaj: link

Sprawdź kubek na:

reflo

 

 

3-5

Prezent dla malucha do 5 roku życia

Średniaki rozwijają swoje zainteresowania, korzystając z zabaw tematycznych. Sprawdzą się tutaj przede wszystkim drewniane zabawki, które możesz wybrać w sklepie www.zielonezabawki.pl . Dobrą propozycją dla dziewczynek jest zestaw drewnianych laleczek lub nawet domku z mebelkami. Chłopcy ucieszą się z klocków lub zestawów manipulacyjnych, imitujące te, które codzienne są wykorzystywane w świecie dorosłych. Nie zapomnij o rozwijających książkach, puzzlach czy kolorowankach – harmonijny rozwój jest najważniejszy!

Sprawdź nasze recenzje tutaj: link

Sprawdź edukacyjne zabawki na:

zielonezabawki.pl_logo

 

 


5

Prezent dla starszaka od 5 roku życia do ∞

Piąty i szósty rok życia to ostatni moment, aby usprawnić wymowę przed pierwszym dzwonkiem  w szkole. Także starsze dzieci, które chodzą już do szkoły, mają problem z prawidłową wymową. Jeśli dziecko uczestniczy w terapii logopedycznej, dowiedz się, jaką głoskę aktualnie ćwiczy i wybierz grę z szerokiego asortymentu wydawnictwa Komlogo: Piotruś logopedyczny, gra planszowa czy puzzle „Logopedyczny detektyw”  będą narzędziem do nauki przez zabawę!
Co, jeśli dziecko już pięknie mówi? Zainwestuj w pomoce do nauki czytania! Na rynku znajdziesz wiele pomocy do nauki czytania metodą sylabową; aby czytanie było zabawą, wykorzystaj domino sylabowe!

Sprawdź nasze recenzje tutaj: link

Sprawdź gry i pomoce na:

komlogo

 

 


rodzice

Prezent dla rodzica

Chcesz obdarować rodzica, który  wkłada całe serce w edukację i wychowanie swojego dziecka? Świetnym pomysłem będzie podarowanie dostępu do portalu Printoteka.pl, w którym znajduje się wiele materiałów do wydruku: rodzic znajdzie tam treści, które wspomagają rozwój mowy dziecka, ćwiczenia logopedyczne, ćwiczenia języka obcego a także inne, które poszerzają wiedzę o świecie! Rodzic dziecka, które ma problem z wymową, skorzysta, uczestnicząc w warsztatach kreatywnych Kasi Stempień!

Sprawdź nasze recenzje tutaj: link

Szukaj informacji tutaj:

smykoterapia

logo_printoteka

 

 


logopeda

Prezent dla logopedy

Jeśli obdarowywana osoba jest logopedą, z pewnością ucieszy się z tego, co pomoże jej się rozwijać zawodowo! Dobrym pomysłem będzie podarowanie KOSF – najnowszego, bo wydanego pod koniec 2016 roku, narzędzia do diagnozy słuchu fonemowego. KOSF jest narzędziem nowoczesnym: oprócz samego badania, umożliwia wygenerowanie planu terapii dla konkretnego dziecka, oraz zapisu postępu terapii w komputerze. Zastanów się też nad wykupieniem abonamentu do Pracowni Logopedy – portalu dla logopedów, w którym znajdują się filmy instruktażowe, karty diagnozy czy materiały do terapii.

Sprawdź nasze recenzje tutaj: link

Szukaj informacji tutaj:

kosf_3

pracownia_logopedy_logo

 

 

Dlaczego polecamy akurat te produkty? Wszystkie są przez nas sprawdzone i przetestowane.  Nie opisujemy tego, z czego jesteśmy niezadowoleni.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w wyborze!

reindeer-1833920_1280

 

Zostaw Odpowiedź